Діагностика безпліддя у Києві

Діагностика безпліддя у Києві

Безпліддя – це не завжди вирок. Протягом останніх десяти років медицина зробила великий кров вперед у використанні допоміжних репродуктивних технологій. З їх допомогою вдається зачати  та народити дитину навіть у випадках, котрі здавалися безнадійними. Проте спочатку потрібно виявити причину проблеми. Діагностика безпліддя у Києві допоможе поставити точний діагноз для вибору найбільш підходящої терапії в майбутньому.

З чого почати?

Під час діагностики обстеження має пройти не тільки жінка, а й чоловік, адже у половині випадків проблеми саме у нього. Існує безліч захворювань, котрі можуть привести до безпліддя у чоловіків. Вони часто протікають без симптомів, тому про них дізнаються тільки під час спеціальних процедур.

Спочатку призначають спермограмму для виявлення кількості та рухливості сперматозоїдів, їх структури. Якщо результати незадовільні, лікар призначає гормональну терапію, аналізи, ряд генетичних тестів.

Курс лікування допоможе підвищити шанси на зачаття без використання допоміжних репродуктивних методів. В ході обстеження чоловіка перевіряють фолікулостимулюючий гормон. Окрім цього:

  • Виконують перевірку організму на інфекційні захворювання.
  • Призначають ультразвукове дослідження.
  • Проводять генетичний скрінінг для виявленні кількісних та якісних показників хромосом.
  • Використовують різноманітні методик ДНК-діагностики.

Всі ці методи допоможуть поставити точний діагноз.

Перевірка стану організму жінки

Якщо результати обстеження чоловіка позитивні, перевіряють жінку. Для виявлення причин безпліддя:

  1. Перевіряють кров на рівень гормонів.
  2. Обстежують на інфекційні захворювання.
  3. Беруть мазки.
  4. Призначають цитологічне дослідження, УЗД.

Високоінформативним та мало травматичним методом дослідження виступає ехосальпінгографія. З її допомогою оцінюють прохідність маткових труб. В процесі обстеження в матку вводять контрастну рідину та з допомогою ультразвуку перевіряють її рухливість. Процедура проводиться в амбулаторних умовах.  Якщо рідина не проникає в простір поза маткою, діагностують непрохідність.

Для візуальної оцінки порожнини матки призначають гістероскопію. Дана методика з точністю виявляє патології слизового тіла матки, виявляє поліпи, пухлини та різноманітні захворювання, котрі роблять запліднення неможливим.

Щоб визначити несумісність партнерів, виконують посткоітальний тест та перевіряють на актиспермальні антитіла.

Діагностика порушень репродуктивної системи в ІРМ

В Інституті Репродуктивної медицини пацієнт може проконсультуватися з лікарем-репродуктологом, пройти різноманітні обстеження для виявлення причин безпліддя та підбору ефективних методів. Під час обстеження використовують сучасні технології, котрі дають точний результат. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть усунути трудності з зачаттям. Діагностика та лікування безпліддя тут детальніше.

Коментравие нету.