Інформація про український універсальний обмін

Інформація про український універсальний обмін

Торгова біржа «Українська універсальна біржа» має величезну кількість переваг перед будь-яким іншим Інтернет-порталом. Тут ви можете легко придбати державне майно, не проходячи різні органи і не збираючи величезну кількість різноманітної документації. Будь-яка операція проводиться дистанційно. Процес легкий, зрозумілий і доступний кожному. Вам неодмінно слід ознайомитися з пропозиціями щодо придбання тут природного газу.

Торгівля природним газом в UEB

Довгий час масштабний проект Prozorro.Sales залишався актуальним. Він працює і робить торгівлю та укладання угод з продажу та купівлі різних державних ресурсів доступною для всіх. Раніше через високий рівень корупції це було практично нереально. А тепер це стало доступно і легко. Цей проект працює на всіх типах комерційних сайтів. Однією з них є Українська універсальна біржа.

Природний газ

Слід зазначити, що обов’язковими компонентами тендерної документації відповідно до деяких пунктів 7, частини 2 статті 22 законодавства України «Про публічні закупівлі» є новий проект договірних зобов’язань щодо закупівлі з обов’язковим зазначенням певний порядок модифікації його умов. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційній сторінці веб-сайту www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.

Клієнт може самостійно укласти контракт і повинен обов’язково передбачити процедуру зміни основних вимог цього контракту. Договірні зобов’язання можуть містити лише ті факти, які передбачені законом у статті 36.

Ці вимоги щодо змін до матеріальних вимог можуть застосовуватися до вищезазначених випадків, якщо сторони виконують договірні зобов’язання за необхідності. Наприклад, якщо ви задокументуєте підтвердження змін або обставин, що відбулися, якщо фіксована сума цих змін виражена у значеннях або відсотках від фіксованого типу валюти, якщо ціна акцій змінюється для проведення розрахунків та дії, які вимагаються або тим, або іншим згідно з цією Угодою, у ситуаціях, коли такі причини виникають …

Умови роботи з природним газом

Якщо слідувати всім рекомендаціям Міністерства економічного розвитку і торгівлі на території України, ціни на українській універсальній біржі, а також котирування за контрактами, стануть еталоном та головним пріоритетом для визначення вартості газу. Потрібно використовувати та застосовувати формули.

Отже, зміна вартості природного газу під час державних закупівель через систему, представлену на Prozorro та торгову платформу Української енергетичної біржі, буде здійснюватися в тих же рамках, що і ринковий рівень вартості природного газу відповідно до умов встановлені, коригування вартості газу за формулою, представленою та зазначеною в договірних зобов’язаннях щодо здійснення закупівлі. Тому буде укладено додаткову угоду, яка відображатиме всі зміни у вартості газу.

Ви також можете відстежувати рівень цін на природний газ на території України та Європи на представленому веб-сайті Універсальної біржі України.

Коментравие нету.