Как выгодно продавать арестованное имущество на электронных площадках

Как выгодно продавать арестованное имущество на электронных площадках

Основні правила продажу арештованого майна встановлені в законах України «Про продаж конфіскованого майна», офіційно затверджених у 2016 р. Відповідно до закону, рухоме та нерухоме майно, конфісковане внаслідок банкрутства за рішенням суду, може продаватися на інтернет-аукціоні. В даний час, у 2019 році, український прем’єр-міністр наголосив, що пропозиції про конфіскацію можуть бути повністю передані на електронні платформи, які є частиною єдиної системи «ProZorro.Sales».

Як продовжити процес отримання стягнення через електронний ресурс sale.uub.com.ua?

Для офіційної участі в електронних аукціонах, будь ласка дотримуйтесь процедури реєстрації на веб-сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property. У цьому випадку кожна особа повинна вказати деякі персональні дані:

  • Прізвище, ім’я, по батькові.
  • Номер картки платника податків.
  • Працюючий номер телефону.
  • Електронна адреса.

Протягом декількох хвилин після реєстрації людина може вільно та швидко взяти участь у обраному аукціоні. Якщо ви хочете, ви можете подивитися навчальні відео на біржі Prosoro на YouTube, щоб краще зрозуміти всі процедури та почати отримувати високі прибутки. Крім того, якщо є якісь питання щодо електронної системи, персональний менеджер, який працює цілодобово та без вихідних, зможе чітко та стисло пояснити будь-яку проблему. Ви можете використовувати нового розумного бота в Telegram або надіслати лист на електронну адресу біржі.

Повторюйте електронні пропозиції

У цьому випадку вартість майна зменшується до 70-85% від продажу нерухомості та до 50-75% рухомого майна.

Оплата лота переможцем

Оплата повинна бути здійснена протягом 10 днів після виграшу, а лот повинен бути введений у документ.

Після завершення торгів визначається переможець, а після сплати вартості лота встановлюється процес торгів. Усі арешти та заборонене майно слід зняти.

Право власності покупця підтверджується актом електронної пропозиції та свідоцтвом про право власності, виданим нотаріусом на підставі закону.

Купувати придбане майно дешевше, оскільки його ціна набагато нижча на https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property. Завжди існує ризик визнання аукціону недійсним, або якщо це житло, є неповнолітні, і інша доля такого придбання повинна бути вирішена в суді.

Коментравие нету.