Що потрібно знати про надання прав на вимогу по кредиту

Що потрібно знати про надання прав на вимогу по кредиту

Система ProZorro. Sale з кожним днем стає ще більш популярною. В цьому можна легко впевнитися, ознайомившись з відгуками звичайних людей, які регулярно беруть участь в онлайн аукціонах. Не можна не сказати про те, що функціонал системи та можливостей розширюється серйозними темпами.

Вже зараз, користуючись акредитованими електронними майданчиками, можна взяти участь в самих різних видах торгів. Це може бути продаж транспортних засобів, нерухомості, лісу й так далі. При цьому, один з не зовсім звичайних типів – це надання права вимоги по кредитним договорам.

Перед тим як брати участь в таких торгах, рекомендується більш детально ознайомитися з діяльністю системи ПроЗорро. Продажі. Зробити це можна на сайті megasale.com.ua, де є велика кількість цікавого та корисного матеріалу за цією темою.

Що собою представляють подібні торги

Почати варто з того, що це взагалі за аукціони та по якому принципу вони працюють. Насправді, тут все досить просто. Під цим процесом мається на увазі, що зобов’язання кредитора переходять від однієї сторони до іншої. 

Для прикладу, коли ви маєте кредит, який ще не є повністю сплачений, але банк, в якому ви його брали стає банкрутом, то цей борг вам все рівно доведеться віддавати, але вже зовсім іншій установі. Саме це право на вимогу по кредитним коштам і виставляється на торги.

Згідно з чинного законодавства, якщо банк піддається ліквідації, він повинне продати всі свої активи та права на вимогу по кредитам. Варто зазначити, що в таких торгах не мають права брати участь ті люди та організації, які мають кредити в даній установі.

В чому вигода подібних торгів

Питання досить актуальне і дати на нього відповідь дуже просто.

  • Участь в таких торгах надає можливість значно розширити свою сферу впливу конкретним підприємствам;
  • В переможця по таким торгам є можливість викупити чужий кредит, заплативши за це лише 20-25% від його вартості. Відповідно, позичальник продовжує виплачувати кредитні кошти, але вже іншій особі або організації.

Головна перевага – це абсолютно прозора складова, що дозволяє обійтись без різних корупційних схем. 

Якщо ви маєте бажання спростити процес пошуку цікавого лоту, рекомендується обрати надійний електронний майданчик. Додатково, ви можете налаштувати розсилку та telegram-бота, щоб не витрачати весь свій час на перебування на сайті.

Коментравие нету.